SPRAWY SPFL - FORUM OTWARTE > Dział kandydacki

Członek Sympatyk SPFL?? A co to takiego?

(1/16) > >>

hesja:
hmmm na pewno instytucja przez wielu niedoceniana :)
 
Przede wszystkim członek sympatyk to TEŻ JUŻ członek SPFL!
Czyli osoba, która może jezdzic na imprezy i wypady (np. do Baz wojskowych tez), ma dostep do Klubowych działow forum, moze mieć koszulki/polarki Klubu, jest o niej info na stronie SPFL i moze na biezaco (co miesiac) wysylac nowe fotki pod ocene RA i podnosic swoja pozycje w rankingu SPFL by przekroczyc magiczne 70% (moze zostac czlonkiem zwyczajnym) i... piac sie wyzej :) Jednym slowem czlonek sympatyk korzysta prawie ze wszystkich korzysci wynikajacych z bycia czlonkiem SPFL!
 
Czy warto? Dla osob, ktorym fotografia lotnicza jest bliska to na pewno szansa na o wiele szybszy i lepszy rozwoj a co najwazniejsze, sympatycy maja o wiele blizszy kontakt z lotnictwem (w sensie MOGA MIEC) :) Do tego na imprezy (nie tylko do Baz) Do Was nalezy decyzja :)
 
Co nalezy zrobic by zostac czlonkiem sympatykiem to jest pieknie opisane w Regulaminie SPFL
 
Nalezy miedzy innymi na pewno przeskoczyc prog 50% oceny przez RA
słówko o tym:
Ten prog zostal ustanowiony, by wybrac osoby, ktore cokolwiek wspolnego z foto-lotnicza maja i cos tam juz o tej fotografii wiedza.
 
Czego nie nalezy robic? No jak ktos mysli o SPFL na powaznie to nie nalezy czekac bo czas plynie, proces przyjecia troche trwa a wyjazdy sa organizowane na biezaco.... ale niestety (stety?) tylko dla czlonkow SPFL :)
 
Jezeli macie jakies pytania dot. czlonka sympatyka to prosze piszcie w tym watku - odpowiemy :)
 
 
 

Tomaszek:
Ja już nie mam pytań. Aplikację wysłałem, zdjęcia zostały ocenione, teraz czekam tylko na głosowanie zarządu :) Mogę jedynie powiedzieć że trudno faktycznie nie było, moje zdjęcia zostały ocenione dużo lepiej niż ja sam je oceniam :)

Pozdrawiam

młody:
Ja mam zamiar w tym tygodniu aplikacje wysłac....

hesja:
wybaczcie Starzy wyjadacze i espeefelowcy ze bede ten watek czyscil dla jasnosci przekazu :)
 

Maciekross:
Czysto hipotetyczne pytanie , Czy z moimi aktualnymi zdjeciami (oprocz tych "zlych" zdjec) mam jakiekolwiek szanse abym zostal przyjety na czlonka SPFL'u ? Oczywiscie pomimo tego ze jestem zapalencem lotnictwa :P ? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej