ZDJĘCIA INNE > Przyroda

Ptaki i ptaszyska

(1/2) > >>

Rychu:
Tak troszke z innej beczki. Jak nie lata nic metalowego, to sie łazi po krzakach  :P

1.
2.
3.
4.[/
5.[URL=http://www.bild.me]
6.
7.
8.
i bonusik  ..tegoroczne ,jakby co  :P

hesja:
Fajne momenty i obiekty ale mam wrazenie ze wszystkie foty są jakoś przeostrzone a przez to bardzo szorstkie - brakuje im miękkości i ciepła

fajnie chwycony per(l)koz z rybką no i łabądek młody to chyba krzykliwy co nie?

Ja dumny w AUS zrobiłem fotki łabędzia czarnego - pokazuję kumplowi lokalsowi, że zobacz, że czarne!!
a on do mnie: a są inne? :O :D

Rychu:

--- Cytat: hesja w Kwiecień 03, 2019, 02:18:44 pm ---Fajne momenty i obiekty ale mam wrazenie ze wszystkie foty są jakoś przeostrzone a przez to bardzo szorstkie - brakuje im miękkości i ciepła

fajnie chwycony per(l)koz z rybką no i łabądek młody to chyba krzykliwy co nie?

Ja dumny w AUS zrobiłem fotki łabędzia czarnego - pokazuję kumplowi lokalsowi, że zobacz, że czarne!!
a on do mnie: a są inne? :O :D

--- Koniec cytatu ---



No cóz,warsztat jeszcze wymaga dopracowania  ;),
Te z żółtym dziobem to krzykliwe ,drą zawsze  jape jak przyjade

hesja:
prosta zasada - wy/pod/ostrzaj :) tam tylko gdzie to potrzebne
jak jedziesz jakimś strukturalnym kontrastem czy innym takim po całości to robisz sieczkę tam gdzie nie masz ostrości (poza głębią ostrości)

gdzie to?

Rychu:

--- Cytat: hesja w Kwiecień 03, 2019, 04:59:09 pm ---prosta zasada - wy/pod/ostrzaj :) tam tylko gdzie to

potrzebne
jak jedziesz jakimś strukturalnym kontrastem czy innym takim po całości to robisz sieczkę tam gdzie nie masz ostrości (poza głębią ostrości)

gdzie to?


Tereny ,to mam koło siebie.... rzut beretem ...  Dolina Baryczy
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej