Autor Wątek: Prośba o poradę - odzież i obuwie w góry.  (Przeczytany 864 razy)

mark

  • Cadet
  • **
  • Wiadomości: 702
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Prośba o poradę - odzież i obuwie w góry.
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2019, 01:48:23 pm »
Sławol, ode mnie to za dużo się nie dowiesz, bo ja w Axalp byłem tylko 9 razy, na KP kilkanaście, a na Wilgarst ani razu :D . O ubraniu już wszystko wiesz, do żarcia nic nie zabieraj, bo na KP po taniości :D dają super pajdy z super śmierdzącym serem ( pychotka ), a i bro można kupić :). Tyle co mogę doradzić i być może do zobaczenia w 2020r.

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1034
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Prośba o poradę - odzież i obuwie w góry.
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2019, 01:58:18 pm »
Po pokazach jak już wszystko pakują to rozdają za darmo żarło i piciu :) :) Znaczy się ostatniego dnia :)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Prośba o poradę - odzież i obuwie w góry.
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2019, 02:03:58 pm »
Sławol, ode mnie to za dużo się nie dowiesz, bo ja w Axalp byłem tylko 9 razy, na KP kilkanaście, a na Wilgarst ani razu :D . O ubraniu już wszystko wiesz, do żarcia nic nie zabieraj, bo na KP po taniości :D dają super pajdy z super śmierdzącym serem ( pychotka ), a i bro można kupić :). Tyle co mogę doradzić i być może do zobaczenia w 2020r.

Wysiadłem ;D

A w 2020 roku pcham wszystkie moce portfelowo-logistyczne na AXALP właśnie. Zobaczymy, jak mi to pójdzie :)

@Frogi - a to tak bywa często, gdy już stragany składają i nie chcą, żeby się gotowe kanapki, czy napoje zmarnowały. Albo sprzedają za grosze albo rozdają. Załapałem się tak kiedyś u nas na kanapkę właśnie na jakimś pikniku pod wieczór, gdy chciałem coś kupić jeszcze ;)

Edit: parę słów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2019, 02:07:16 pm wysłana przez Sławol »
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol