Autor Wątek: Batpod - EC1 Łódź, 31.01.2020  (Przeczytany 245 razy)

Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Batpod - EC1 Łódź, 31.01.2020
« dnia: Luty 02, 2020, 05:42:38 pm »
Witajcie,

w zeszły piątek wyskoczyłem na jeden dzień do Łodzi na wystawę pt. "Sztuka DC. Świt superbohaterów". Wystawa ta istniała już jakiś czas i była prezentowana w paru miejscach na świecie. Dla fanów komiksów, filmów oraz szeroko rozumianej fantastyki i nie tylko - gratka :)

Sporo oryginalnych szkiców, grafik, w tym Boba Kane'a, Franka Millera, czy Alexa Rossa. Oryginalne kostiumy z filmów, w tym stare stroje Jokera granego przez Nicholsona, czy Batmana w wykonaniu Keatona. W tle muzyka z Supermana i Batmana przy odpowiedniej ekspozycji.

Do tego materiały audiowizualne, makiety jaskiń i innych budowli wykorzystywanych w filmach oraz modeli pojazdów, a wśród nich gwoździa programu - Batpoda, na obrotowej platformie. Świetnie podświetlony, prezentował się fantastycznie :)

Pozwolenie na fotografowanie było, więc dwa razy mi powtarzać nie trzeba było. Zrobiłem ok. 1000 zdjęć w ciągu 2,5 godziny, więc się uwijałem, choć planowałem tam być ok. godziny :)

Podziękowania dla Pepica za transport, wsparcie logistyczne, no i oczywiście całej Rodzinie Pepiców za gościnę, posiłek oraz domowe rozmowy i żarty.
Frodo, Tobie dziękuję za wspólny obiad na mieście oraz za rozmowę i spacer po Łodzi :)

Bardzo dziękuję, że znaleźliście dla mnie czas!

Gdybyście mieli ochotę, to trochę zdjęć wrzuciłem u siebie na stronie ---> Sztuka DC. Świt superbohaterów

A tutaj kilka zdjęć Batpoda:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


Bonus


Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol