Autor Wątek: Radom Air Show 25-26.08.18  (Przeczytany 7033 razy)

Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1034
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:58:37 pm »
Jak "będzie akredytacja" to obiecuję odstąpić CI mój bufet, plus colę  ;D ;D ;D

No i bufetową

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2018, 10:05:00 pm »
Jak "będzie akredytacja" to obiecuję odstąpić CI mój bufet, plus colę  ;D ;D ;D

No i bufetową


Mówisz i masz  ;D Trzy w jednym  ;D ;D ;D
only you  ;) ;D ;D

Mori

  • Wiadomości: 1851
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 06, 2018, 02:32:37 pm »
Fototrybuna robi się nagle ciekawą opcją bo organizatorzy oficjalnie potwierdzili że jeśli ktoś nie będzie miał wejścia na fototrybunę i nie będzie miał wejścia na preskę to nie wolno mu robić zdjęć w trakcie trwania imprezy.
Qr^%$^%$wa popier^%$^%$ło tam kogoś????

Zgodnie z regulaminem wolno będzie robić foto tylko do użytku własnego i podobno nie da się wejść na teren ze sprzętem profi.
Czekam jeszcze na potwierdzenia tego kretynizmu. Ma ktoś jakieś info?
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7035
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2018, 02:36:01 pm »
Kup skrzynkę wódki, jedz na sakryszewską w pole, olej zdjęcia ;)

Mori

  • Wiadomości: 1851
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 06, 2018, 02:39:24 pm »
Brovarsky, nie odważę się pojechać tam ze skrzynką wódki. Gotowy jestem zacząć marnować ją na koktajle Mołotowa.... :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6419
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 06, 2018, 03:44:17 pm »
Fototrybuna robi się nagle ciekawą opcją bo organizatorzy oficjalnie potwierdzili że jeśli ktoś nie będzie miał wejścia na fototrybunę i nie będzie miał wejścia na preskę to nie wolno mu robić zdjęć w trakcie trwania imprezy.
Qr^%$^%$wa popier^%$^%$ło tam kogoś????

Zgodnie z regulaminem wolno będzie robić foto tylko do użytku własnego i podobno nie da się wejść na teren ze sprzętem profi.
Czekam jeszcze na potwierdzenia tego kretynizmu. Ma ktoś jakieś info?
Serio ktoś próbuje coś takiego zrobić?  ;D ;D

Mori

  • Wiadomości: 1851
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 06, 2018, 03:51:11 pm »
Regulamin pkt. 15 podpunkt J mówi:
- Zabrania się wnoszenia na teren Pokazów [...] kamer i aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, z wyjątkiem przeznaczonych do ściśle prywatnego użytku ...

Fajnie, nie???? Ciekaw tylko jestem jak oni zamierzają toto zweryfikować na bramkach? Jak zobaczą mój plecak pełen sprzętu i usłyszą że jestem niekomercyjnym fotografem to mnie wpuszczą czy każą to udowodnić? I niby jak?


¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

Spad

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 6419
  • Vieux Charles
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 06, 2018, 05:53:44 pm »
Mori, właśnie pod Twoim wpływem przeczytałem regulamin i zaplułem kawą klawiaturę  ;D

Par. 3
15. Zabrania się wnoszenia na teren Pokazów:
[...]
j) kamer i aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, z wyjątkiem przeznaczonych do ściśle prywatnego użytku,


Pomijając już bezpodstawność takiego zapisu i pewne,  dające się przewidzieć trudności z weryfikacją tego przeznaczenia - wg tego zapisu nie wolno wnosić na teren Pokazów m.in. telefonów komórkowych, zarejestrowanych na firmę  8)
BTW - jeśli jestem właścicielem serwisu foto i żyję ze sprzedaży swoich zdjęć - to to jest prywatny użytek? A jeśli nie, to dlaczego?

Dalej zabrania się wnoszenia
k) materiałów marketingowych lub reklamowych, chyba, że uzyskają pisemną zgodę Organizatora

Zastanawiam się nad wystąpienie o pisemną zgodę na założenie koszulki SPFL (w końcu może spokojnie zostać uznana za materiał marketingowy). W każdym razie przenośna lodówka z logiem Canona, którą dostałem od firmy w ramach ich działań marketingowych, może się nie przemknąć przez bramkę.

Ale to mnie rozwaliło zupełnie:
Par. 7
[...]
3. Transmitowanie i rozpowszechnianie wizerunku Pokazów może odbywać się za zgodą Organizatora.


Co to jest "wizerunek pokazów"?? W szkole uczyli mnie - a teraz ja uczę swoich studentów - że wizerunek może mieć tylko człowiek. Nawet zwierzę nie ma wizerunku. Ale teraz trzeba będzie wprowadzić erratę: swój wizerunek ma człowiek i pokazy  ;D ;D
No dobra, kiedy będę już wiedział, co to jest wizerunek pokazów, będę mógł zastanowić się nad jego ewentualnym rozpowszechnianiem i transmisją ;D


Frogi

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 1034
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 06, 2018, 05:59:23 pm »
Ale a propos trybuny - chce Wam się kupować wejściówkę na 3 dni i korzystać z niej tylko jednego dnia? :) (bo większość jednak na 1 dzień tylko tam wchodzi)

Mariusch

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 998
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 06, 2018, 07:04:43 pm »
Dlatego pewnie nas tam nie będzie.

Tomcat

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 659
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bytom
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2018, 07:14:22 pm »
Ale a propos trybuny - chce Wam się kupować wejściówkę na 3 dni i korzystać z niej tylko jednego dnia? :) (bo większość jednak na 1 dzień tylko tam wchodzi)

Dla koszulki, naszywek........... i bufetuuuuuuu jestem w stanie wydać każdą kasę  :P  ;D ;D ;D
A tak serio. Ja wysłałem "zapotrzebowanie", co by potrenować paningi, starty i wiatraki, ewentualnie kołowania na tle natury, a nie "publiki"( wiem w piątek nie ma publiki  ;) )
W najgorszym wypadku będzie to najgorzej wydane 250 zyla, ale i tak się nie przejmuję, późniejszy "klimat skaryszewskiej" na pewno mi to wynagrodzi ;D ;D ;D

Mori

  • Wiadomości: 1851
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2018, 07:27:11 pm »
Oby tylko bufetowa ładna była ....
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

dispatryk

  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
  • Skąd: ep
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 07, 2018, 07:58:47 pm »
Słyszałem coś w TV, że wszystkie migi29 zostają "uziemione" do wyjaśnienia katastrofy malborskiego miga...czy mig29 będzie w radomiu? ktoś coś wie jak to może być?
Podobna sytuacja dziś po katastrofia mig21 - jak myślicie, będzie dane nam zobaczyć ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2018, 08:01:00 pm wysłana przez dispatryk »

brovarsky

  • Elite
  • ****
  • Wiadomości: 7035
    • Zobacz profil
  • Skąd: Płock
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 07, 2018, 09:10:14 pm »
Jak przyleci Kuterka ze Słowacji to będziesz miał dwudziestkędziewiątkę ;)

Apropos tych profi nie profi, pytałem na FB  jak oni chcą wyłapać tych, którzy będą komercyjnie pstrykać, a którzy nie. Dostałem odpowiedź żebym się nie martwił, bo oni mają sposoby ;D po czym osmarkałem monitor ;D ;D ;D

Sławol

  • Moderator
  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Radom Air Show 25-26.08.18
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 07, 2018, 09:20:11 pm »
Najlepsze jest to, że w regulaminie piszą o "preferowanych spotterach z portfolio". Czyli moja koszulka SPFL ułatwi mi wjazd, ale potem najlepiej, żebym ją zdjął, bo reklama i marketing ;D

A myślałem, że w 2015 roku było trudniej, bez żadnego zdjęcia lotniczego i przynależności do jakiejkolwiek grupy... ;)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol