Autor Wątek: Szlakiem Luciąży,Pilicy i Zalewu Sulejowskiego  (Przeczytany 677 razy)

krisu

  • Gość
Szlakiem Luciąży,Pilicy i Zalewu Sulejowskiego
« dnia: Maj 19, 2017, 06:47:18 pm »
1.

2.

3.

4.

5.




krisu

  • Gość
Odp: Szlakiem Luciąży,Pilicy i Zalewu Sulejowskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2017, 09:42:42 am »
Dziś wstałem o 2.30 i pojechałem nad Zalew  ;)
6.

7.



Sławol

  • Wiadomości: 2564
  • "Let's put a smile on that face!"
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Odp: Szlakiem Luciąży,Pilicy i Zalewu Sulejowskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2017, 01:04:01 am »
OK, to może ja:

1 - miejscówka nawet ciekawa, ale dość nieciekawie pokazana. Do tego jakiś element wystaje z prawej. Gdyby tak wyprowadzić główny temat z prawego dolnego rogu aż do środka kadru - byłoby chyba lepiej. O ile się da. Tak mi się wydaje :)
2 - rozumiem, co chcesz pokazać, ale popracuj nieco nad kadrem. Śluzy mają być głównym tematem, no i może żelastwo wokół. A tymczasem u góry rury pocięte, z lewej kawałek ziemi z zielskiem. Do tego dałbym to w 16:9, żeby nieco spłaszczyć i spotęgować efekt "szerokich" śluz,
3 - ładne, takie naturalne. Może pobawiłbym się mocniejszym kontrastem i nasyceniem kolorów,
4 - przesunąłbym nieco kadr w prawo i wyjął cały pomost (o ile jest taka możliwość), a to duże drzewo z lewej - schowałbym w boku kadru. No i kolor i kontrast nieco mocniejsze może,
5 - mogłoby z tego być klasyczne ujęcie centralne. Z lewej coś przeszkadza, z prawej też, krzywo i szaro-buro. Nie mówię, żeby iść w schemat, bo i z tego można coś wyjąć: 16:9, na środek pomost i równanie wszystkiego. Otoczenie może pozostać, jeśli się w kadrze zmieści :)
6 - tu bym popracował: wyczyścił sporadyczne kropki, czy co to tam jest i przyciemnił do poziomu siódemki, bo teraz ta fotka jest taka trochę wyprana/blada ;)
7 - OK, cala mi się podoba :)
Kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.

Pozdrawiam
Sławol