Autor Wątek: 2017 Yuma Airshow  (Przeczytany 999 razy)

maciejka

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bordeaux
2017 Yuma Airshow
« dnia: Luty 17, 2017, 11:06:34 am »
Mają rozmach  ;D.........W 2009 Marine Corps Air Station Yuma stworzył ścianę 15-historia płomieniem prawie dwóch mil długi, ustanawiając rekord świata w najdłuższej Ścianę Ognia. Saperów Tora Tora Tora i MCAS Yuma Operacje podstawowe koordynowała wybuchu wzdłuż linii lotu stacji. Ściana ognia składa się z dynamitu, elektrycznych spłonek i 20.000 stóp kręgowego detonacji.

Nowy Rekord Guinnessa zostanie ustawiony na najdłuższy Ścianę Ognia na tegorocznym Yuma Airshow. Z pomocą Tora Tora Tora Bomb Squad Wall of Fire wyniesie ponad 15.000 stóp długości!    [tłumaczenie z angielskiego za pomoc Tłumacz Google . ]

Mori

  • Wiadomości: 1853
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: 2017 Yuma Airshow
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2017, 06:30:48 pm »
Ściana ognia niczego sobie. A co do opisu to przypomniała mi się widziana w Londynie koszulka z napisem:

I CAN SPEAK POLISH. WHAT IS YOUR SUPERPOWER?

:)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin

maciejka

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bordeaux
Odp: 2017 Yuma Airshow
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2017, 10:34:55 am »
Proszę przeczytaj jeszcze raz mój tekst .[ zaznaczyłem tam że to jest przetłumaczony tekst z angielskiego za pomocą Tłumacz Gogle ] Wszak jest to forum lotnicze i wydaje mi się że ważniejsze są zawarte w tym poście informacje . A nie wytykanie błędów . ;)  A tak prywatnie przyznam ci się że  zawsze w szkole z dyktand miałem 3= :o

Mori

  • Wiadomości: 1853
    • Zobacz profil
    • Moje fotoloto
  • Skąd: EPMB
Odp: 2017 Yuma Airshow
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2017, 12:01:17 pm »
Mnie tam do docenta Miodka daleko ale 3x szybciej bym to przeczytał po angielsku :) a nie wtajemniczeni w "języku lengłidź" mogli użyć wzmiankowanego translatora :)
¡¡¡ ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

https://500px.com/p/boguckimarcin