Autor Wątek: Arcachone Międzynarodowe Cwiczenia Jednostek Antyterorystycznych  (Przeczytany 690 razy)

maciejka

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bordeaux
Witam Panowie ,zamieszczam parę pierwszych moich fotek .  Nie za bardzo jestem zadowolony z końcowej jakości ,bo w Lightroom wyglądały lepiej . Zastosowałem się do zalecanych wymiarów ,ale myślę ze mam jakieś drobne parametry żle ustawione w programie . I przy eksporcie spada jakość .Musze to rozgryźć  bo dopiero od 1 Grudnia wykupiłem pakiet w abominacje  Lightroom CC + Photoshop CC .I  dopiero go rozgryzam  :o :o                                                                                                                                                                      1     2                                                                                                                                                                     3    4                                                                                                                                                                     5    6                                                                                                                                                                              7     8                                                                                                                                                                     9      10                                                                                                                                                                     11       12                                                                                                                                                                   13       14                                                                                                                                                                   15       16

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: Arcachone Międzynarodowe Cwiczenia Jednostek Antyterorystycznych
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2016, 11:45:39 am »
Co to za prężenie torsów było? Pokazy dla gawiedzi czy ćwiczenia?

Lubię mocno pojechaną obróbkę, ale tu dla mnie trochę za bardzo choć na takim 4 jest klimacik lat 80tych. :-)
Znak wodny zbyt wali po oczach. Jak już musi być taki duży, to może tak z 50-70% przeźroczystością. W kilku miejscach zasłania główny motyw i po prostu dałbym po drugiej stronie (1, 6,7, 13 i ostatnie).
Pozdrawiam

Carlito

  • As
  • *****
  • Wiadomości: 3353
    • Zobacz profil
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: Arcachone Międzynarodowe Cwiczenia Jednostek Antyterorystycznych
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2016, 12:29:35 pm »
fajne kadry, choć niektórych skosików nie rozumiem... no i można by powalczyć o ciut dłuższe czasy na samolotowych

maciejka

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bordeaux
Odp: Arcachone Międzynarodowe Cwiczenia Jednostek Antyterorystycznych
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2016, 02:21:32 pm »
nurek to były ćwiczenia trwały około 1 tygodnia , a my byłyśmy jeden dzień .Załadowali nas na barkę i pstrykałyśmy :o foty .A że miałem obiektyw 400 mm 5,6 bez stabilizacji to na samoloty był problem z dłuższym czasem ,bo Łajbą bujało  :o. Ja należę do stowarzyszenia  SPOTAIR w Tuluzie i często są robione wypady do Jednostek Wojskowych ale przeważnie akredytacje są dla 2-3 osób .I trzeba swoje wystać w kolejce . Wczoraj dostałem wiadomość że za tydzień w sobotę załapałem się na wyjazd do Marsylii .Będziemy na pokładzie   USS EISENHOWER  ;D ;D ;D. Ale  mam problem nie będę'( :'( PSTRYKAĆ ZDJĘĆ : :'(  Dwa tygodnie temu miałem wypadek złamałem prawo rękę a lewo skręciłem. Aparat foto muszę trzymać w zębach . Ale na     USS EISENHOWER jeden chociaż poto żeby się nakochać zapachów paliwa  ::) ::) . Co do obróbki zdjęć to korzystałem z gotowych Preserów w  Lr bo mam problem z PS .I proszę o pomoc ; Bo byłem na spotkaniu tylko w Piątek wieczorem jak Sławek robił warsztaty .  A dopiero od 1 grudnia mam abonament PS CC+ LG .Chodzi mi o te filtry NIC .Ronie tak jak pokazywał Sławek ,otwieram zdjęcie  w  NIC wybieram filtr potem wracam do meny PS  zakładam warstwę ALT GR .Następnie biorą pędzel i otwieram po prawej stronie białą maskę . Potem jeżdżę pędzlem po zdjęciu   .I tu mam problem bo pod pędzlem nie odkrywa mi się zięcie z filtrem NIC . Możesz mi poradzić ja to zrobić .Dzięki Maciek .