Autor Wątek: DUXFORD Flying Legends…. sprzed dwóch lat + pytanie o sens  (Przeczytany 1015 razy)

ŁukaszZandecki

  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa-Poznań
Wrzucam parę zdjęć z Duxford Flying Legends 2013. No właśnie, dopiero ostatnio miałem czas poprzeglądać i coś wybrać. Większość zdjęc z ludźmi. Tylko parę z latajączkami, bo jeszcze sporo jest do przejrzenia. Chroniczny brak czasu. Przy tej okazji chciałbym zapytać, czy jest sens zapisywać się do SPFL skoro nie jestem w stanie poświęcic tyle czasu aby po imprezie wybrać w ciągu załóżmy miesiąca kilkunastu zdjęć celem przesłania do regulaminowego “dorobku”. 3-4 najbardziej rzucające się w oczy wisienki to nie ma problemu, ale czy to wystarcza? No i czy jest sens zapisywac się skoro nie spozywa się Coli? :D
Z góry dzięki za opdowiedź.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.



eSKa

  • Rookie
  • ***
  • Wiadomości: 284
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
Odp: DUXFORD Flying Legends…. sprzed dwóch lat + pytanie o sens
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2015, 08:10:54 pm »
Kolega się nie kryguje tylko aplikuje śmiało. Zrobiłem mały research i wygląda, że z takim dorobkiem pozalotniczym wiele wniesie do SPFL :)
Co prawda Twoja domena to statyka, ale jeżeli taka jak na 13-tce , to ja oczywiście we własnym imieniu, jestem nawet w stanie poprosić żebyś aplikował ;)

Co do dorobku, terminów trzeba bezwględnie dotrzymywać, ale za to 4 najlepsze fotki wystarczą. No chyba, że obsługujesz daną imprezę sam. Wtedy trzeba wydusić kilka więcej, napisać news i relację.

A co do coli... żyjemy w wolnym kraju, jesteśmy dorośli (w sensie wieku bo na łowach głupiejemy - see backstage), sami decydujemy co robimy, czyli zupełnie nie rozumiem pytania.

ŁukaszZandecki

  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa-Poznań
Odp: DUXFORD Flying Legends…. sprzed dwóch lat + pytanie o sens
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2015, 11:54:08 am »
Dziękuję za miłe słowa. To chyba zimą się zbiorę i powypełniam całą potrzebną biurokrację :) A z Duxford jeszcze sporo zostało do przebrania, jeszcze będą dynamiczne :D

nurek

  • Wiadomości: 4841
  • piloci do maszyn!
    • Zobacz profil
    • mój świat fotografii lotniczej
  • Skąd: EPLL/EPKK
Odp: DUXFORD Flying Legends…. sprzed dwóch lat + pytanie o sens
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2015, 12:58:50 pm »
No i czy jest sens zapisywac się skoro nie spozywa się Coli? :D
Z góry dzięki za opdowiedź.

Bez sensu. ;-)
Ale ja też nie piję CoLi a trwam. Każdy znajdzie sobie niszę. :-)
Pozdrawiam