Author Topic: A-10 w Polsce?  (Read 1958 times)

Robteek

  • Posts: 2307
    • View Profile
  • Skąd: Warszawa
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #15 on: February 25, 2015, 07:48:55 pm »
A jak byś powiedzial why ? :D to co by mogli ? Albo co gorsza fu... :D

Tak na dobra sprawę to co MOSAD u nas może... Ch... Może i tyle.

To muszę Ciebie kiedyś zabrać na Okęcie jak EL AL będzie przylatywał lub odlatywał, to zobaczysz jak się towarzystwo panoszy pod Polskim lotniskiem.
Aż raz królewnie w kamizelce powiedziałem delikatnie " a h..j ciebie obchodzi co ja tu robię, spier.......j i mi nie przeszkadzaj. A jak masz wąty to policję przyślij "
I się odpieprzyła  :)
Pozdrawiam
Robteek

Eskimos

  • Posts: 1765
    • View Profile
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #16 on: February 25, 2015, 07:55:30 pm »
Eski , bo jak byś miał podkoszulkę na wierzchu , to by Tobie nic nie powiedzieli.
Chyba nas tam znają ?
Trza pada ze sobą nosić i jak by co to pokazać w necie o co kaman.


Mnie znają, miałem zgodę od oficera prasowego, jak przyjechała norweska żandarmeria to tylko zadzwonili do majora i nie ma problemu, na drugim wylocie podjechali amerykanie i już nie bylo gadania że znają, oficer prasowy wie itp. Proszę skasować wszystkie zdjęcia F-15, dziękujemy, życzymy miłego dnia, do widzenia.

Hmmm w jakimkolwiek byś nie był kraju to poza terenem lotniska ma prawo cię wylegitymować tylko miejscowa Policja lub MP. Poza terenem lotniska amerykańska MP może cię w d… cmoknąć i nie ma prawa legitymować ani zatrzymywać. W UK amerykanów już dawno temu nauczyli że teren poza lotniskiem nie jest ich jurysdykcją, a jeśli już nawet trafi się jakijś narwany „świeżak” kowboj z Teksasu to wystarczy jeden telefon na miejscową Policję i po problemie  ;D.   

nastepnym razem zadzwonie na policje i od razu do kontrwywiadu. To w koncu normalne ze cudzoziemcy z teleobiektywami fotografuja lotnisko wojskowe ;)

CZYSTY

  • Posts: 114
    • View Profile
  • Skąd: Duża Wiocha z tramwajami i metrem
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #17 on: February 26, 2015, 07:24:21 pm »
A jak byś powiedzial why ? :D to co by mogli ? Albo co gorsza fu... :D

Tak na dobra sprawę to co MOSAD u nas może... Ch... Może i tyle.

To muszę Ciebie kiedyś zabrać na Okęcie jak EL AL będzie przylatywał lub odlatywał, to zobaczysz jak się towarzystwo panoszy pod Polskim lotniskiem.
Aż raz królewnie w kamizelce powiedziałem delikatnie " a h..j ciebie obchodzi co ja tu robię, spier.......j i mi nie przeszkadzaj. A jak masz wąty to policję przyślij "
I się odpieprzyła  :)

Właśnie wczoraj to przerabiałem na Chopinie. Ekipa z EL-AL przepytała towarzystwo na okoliczność przebywania pod płotem, byli grzeczni i nikt z nich nie kozaczył i się nie sadził. Postali do momentu startu i poszli.

Carlito

  • As
  • *****
  • Posts: 3353
    • View Profile
  • Skąd: Żyrardów/Biała Podlaska
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #18 on: February 26, 2015, 07:31:15 pm »
a h..j ciebie obchodzi co ja tu robię, spier.......j /.../

staromodna pisownia przez samo "h", doceniam siłę tradycji  :D

bhpchmiel

  • Posts: 576
    • View Profile
  • Skąd: Milanówek
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #19 on: February 26, 2015, 09:01:18 pm »
Kiedyś jak robiłem zdjęcia na Wirażowej, w momencie kiedy El-Al kołował na 29 podjechał taki jeden "ichni" ochroniarz, wysiadł, nonszalancko huśtał na pasku swoją empe-5 i tylko na nas patrzył. Profilaktycznie w mojej Bigmie nie wychodziłem poza 300mm, bo przy 500 pewnie by pomyślał, że chce ich benka na drobne rozmienić:)) I kto wie, czy nie miałbym dodatkowej wentylacji w ciele:))))

Qna

  • Master
  • ******
  • Posts: 4482
    • View Profile
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #20 on: February 26, 2015, 10:58:26 pm »
Dla mnie to nie jest normalne ze sie panosza z bronią jak by bagietę z Tesco nieśli...w kraju gdzie ch.. Mogą.  Choc raz widzialem jak zwinęli nasza policję w polonezie po tajniaku...i chcieli bagażnik sprawdzać. Jak z natury jestem tolerancyjny i staram się być uprzejmy to w tym przypadku nawet na mile pytanie co robię odp "na Robteka" i żadna inna  :D a ch.. Was to obchodzi :D
Ciekawe jakie są zasady panoszenia sie z bronią w innym kraju juz nie wspomnę o możliwości jej użycia...

Dulmen

  • Posts: 533
    • View Profile
  • Skąd: Sarbinowo
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #21 on: February 26, 2015, 11:14:38 pm »

Ciekawe jakie są zasady panoszenia sie z bronią w innym kraju juz nie wspomnę o możliwości jej użycia...
        To trzeba by spytać Władymira Władymirowicza on będzie wiedział coś na ten temat  ;D

Eskimos

  • Posts: 1765
    • View Profile
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #22 on: February 27, 2015, 07:32:01 am »
A jak byś powiedzial why ? :D to co by mogli ? Albo co gorsza fu... :D

Tak na dobra sprawę to co MOSAD u nas może... Ch... Może i tyle.

Nic by nie mogli, zadzwoniliby po policje, siedzialbym na komisariacie, czekal cholera wie ile na zwrot karty, bo przeciez mundurowi jak zawsze nie maja czasu a sama papierologia zajmuje im dwa tygodnie no i najwazniejsze, spoznilbym sie na lot powrotny bo mialem go godzine po ostatnim F15 co by bylo najwiekszym "bulem" bo kosztowaloby mnie ze 3000 ;)

Zawsze pozostaje tez ryzyko ze mundurowi cos spierdziela a jak sam skasujesz zdjecia to pozniej mozna uzyc "ontrack easy recovery" ;)   Oni sa dumni ze swojej skutecznosci, ty ze swojej zajebistosci i wszyscy sa szczesliwi. Wiec po co sie wkurzac, draznic mundurowych, kozaczyc jak mozna byc "sneaky bastard" i najnormalniej w swiecie ich wychu...ac  ;D

Robteek

  • Posts: 2307
    • View Profile
  • Skąd: Warszawa
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #23 on: February 27, 2015, 08:40:07 am »
Eski, mundurowi do dla mnie w naszym kraju np. policja, wojsko itp. a nie obce służby ochrony i to jeszcze poza terenem ich biura na lotnisku.
A o tym dyskutujemy.
Dwa razy byłem grzeczny a za trzecim mnie poniosło.
I nie pozwolę nikomu by w moim kraju zachowywał się tak jak by był u siebie.
Jak im nie pasuje to niech nie przylatują , i tyle w temacie.

Pozdrawiam
Robteek

Qna

  • Master
  • ******
  • Posts: 4482
    • View Profile
  • Skąd: Z los Heblos KrK
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #24 on: February 27, 2015, 06:28:13 pm »
O to to :D a przebiegłość na polu walki to inna bajka :i tu masz racje w ocenie sytuacji na bieżąco :D

Jack S.

  • Posts: 1168
    • View Profile
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #25 on: March 24, 2015, 06:25:05 pm »
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Jack S.

  • Posts: 1168
    • View Profile
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #26 on: March 25, 2015, 08:40:53 pm »
OK, napiszę

Byłem dziś po południu na EPWW.

 Na drodze dojazdowej para A-10 przeleciała nam jakies 30-40 m nad glowami, ale niestety to byl chyba ostatni lot - fotek żadnych nie mam.

Wrazenia niesamowite.
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

konwiasty

  • Posts: 9
    • View Profile
  • Skąd: Poznań
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #27 on: March 25, 2015, 09:01:04 pm »
Kilka fotek z wczorajszego przylotu A10 i lotów pozostałych maszyn.
https://www.flickr.com/photos/123455917@N04/sets/72157651546715445/
http://mkphotos.pl <- wieści z Ławicy i nie tylko :)

Jack S.

  • Posts: 1168
    • View Profile
  • Skąd: Okolice EPPW - Gniezno
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #28 on: March 25, 2015, 10:15:05 pm »
@up

Farciarz!

Będą latać jutro, nie mam poojęcia o której jechać pod płot, że by je złapać
theaviationist.com
facebook.com/JacekSiminskiPhotography/

Spad

  • As
  • *****
  • Posts: 6419
  • Vieux Charles
    • View Profile
  • Skąd: Kraków
Odp: A-10 w Polsce?
« Reply #29 on: March 26, 2015, 11:26:39 am »
Zabijáci tanků - jak nie kochać tego języka? :D